لیست فالیشویی های معتبرتبریز

قالیشویی

قالی شویی معتبر

قالیشویی های مجاز

مدرنترین قالیشویی

 درکشورایران سرزمین ما قالی جایگاه والایی در زند گیمان دارد، در خانه هر هموطن ما چندین قالی فرش، قالیچه وماشینی... یافت میشود. انگار خانه بدون قالی فرش هیچ رنگ و نمایی ندارد. ما این قالیها در اثر گذشت زمان با توجه به اينكه ذرات گرد و غبار موجود در هوا در لابه لاي قالی فرو مي روند و در بلند مدت باعث چرك و تيره شدن سطح قالی ميگردند و نياز به تميز شدن دارند. تا زیبایی آنها بیش از پیش نمایان گردد.
اما چه کسی سزاوار شستن چنین قالیهای فرشهای
با ارزش است تا بهترین شورشستشو را انجام داده ضمن اینکه به قالیها آسیبی نرساند؟ اصلا چه تضمینی در برگرداندن سالم قالیها وجود دارد؟ و...
اینها سوالات و دغدغه هایی است که هر کس قبل از شستشوی قالی با آن مواجه است، در این راستا  ، در پی پاسخ به این سوالات طرح ساماندهی قالیشویان دارای پروانه کسب را به انجام رسانده و لیست اعضاء ( شامل: نام، آدرس دفاتر و کارخانه ها و شماره های تماس را به همراه تصاویر مدیریت ها ) را در این بخش از پورتال منتشر می نماید.
و احتراما به استحضار کلیه شهروندان محترم شهرستان تبریز میرساند، باتوجه به در پیش بودن ایام نوروز و انجام خانه تکانی و شستن قالیهای منازل، لازم مینماید برای پیشگیری از سرقت و یا مسایل دیگر توسط افراد سودجو، تنها به قالیشویان معرفی شده اعتماد نمایند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. بدیهی است این اتحادیه فقط در قبال قالیشویی های معتبر و دارای پروانه کسب پاسخ گو میباشد.

درست سایت اتحایه به روز نیست.

ورود به پورتال اتحادیه 

وبادستگهاهای سنتی کاری ساخته نیست ؟

مدیریت محمدفرشخواه مقدم عضوقالیشویان...

وازمطالب ومقالات ما لذت ببرید.

قالیشویی مقدم کپی برداری باذکرمنبع بلامانع است